• Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa94
mod_vvisit_counterTegnap110
mod_vvisit_counterEbben a hónapban1455
mod_vvisit_counterMúlt hónapban3799
Swechat | Nyomtatás |
Időpont
2010.03.20 - 2010.03.21
Helyszín
Ausztria - Schwechat
1-8 helyezéseink
2. helyezett: Szabó Angéla - 50 m pillangóúszás '54,18
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m vegyesúszás 1'22,70
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m hátúszás 1'16,23
3. helyezett: Németh Domonkos - 100 m vegyesúszás 1§20,90
3. helyezett: Stróbl Anna - 100 m pillangóúszás 1'28,07
3. helyezett: Silling Csilla - 100 m hátúszás 1'27,05
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m hátúszás '51,53
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m gyorsúszás '46,59
4. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m mellúszás1'31,05
4. helyezett: Polányi Levente - 50 m mellúszás '52,35
4. helyezett: Stróbl Anna - 100 m gyorsúszás 1'12,97
5. helyezett: Németh Domonkos - 100 m mellúszás 1'33,55
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m mellúszás 1'33,75
5. helyezett: Polányi Levente - 50 m hátúszás '46,81
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m vegyesúszás 1'22,48
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m pillangóúszás 1'27,52
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m hátúszás 1'25,17
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m gyorsúszás 1'13,98
6. helyezett: Polányi Levente - 50 m gyorsúszás '41,81
6. helyezett: Polányi Ádám - 50 m hátúszás 1'02,10
6. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m hátúszás 1'25,86
6. helyezett: Szabó Angéla - 50 m mellúszás 1'01,74
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m hátúszás 1'30,02
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m pillangóúszás 1'24,68
7. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m hátúszás '44,59
7. helyezett: Vadász Áron - 50 m mellúszás '51,05
7. helyezett: Silling Csilla - 100 m mellúszás 1'36,56
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m gyorsúszás '38,84
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m gyorsúszás 1'15,91
8. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m gyorsúszás 1'14,67
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m hátúszás 1'30,02
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m pillangóúszás '48,96
8. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m gyorsúszás 1'15,54
 
Utolsó hónap május 2021 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 17 1 2
week 18 3 4 5 6 7 8 9
week 19 10 11 12 13 14 15 16
week 20 17 18 19 20 21 22 23
week 21 24 25 26 27 28 29 30
week 22 31
Hogy tetszik az új weboldalunk?