• Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa773
mod_vvisit_counterTegnap635
mod_vvisit_counterEbben a hónapban3396
mod_vvisit_counterMúlt hónapban11111
Gyermeknapi úszóverseny
Időpont
2011.05.28
Helyszín
Hatvan
Eredményeink
1. helyezett: Kiss Krisztián – 25 m pillangóúszás 25,4
1. helyezett: Kiss Krisztián – 25 m hátúszás 22,3
1. helyezett: Kiss Krisztián – 25 m mellúszás 27,4
1. helyezett: Stróbl Levente – 25 m hátúszás 46,9
1. helyezett: Stróbl Levente – 25 m gyorsúszás 50,9
1. helyezett: Kovács Emília – 25 m pillangóúszás 2,6
1. helyezett: Kovács Emília – 25 m hátúszás 22,4
1. helyezett: Kovács Emília – 25 m mellúszás 25,3
1. helyezett: Izzi Giulienne – 25 m hátúszás 28,0
1. helyezett: Balogh Zsuzsa – 25 m gyorsúszás 19,1
1. helyezett: Mantuano Eszter – 50 m hátúszás 38,9
2. helyezett: Kiss Krisztián – 25 m gyorsúszás 25,7
2. helyezett: Mácsár Dávid – 50 m hátúszás 38,9
2. helyezett: Mácsár Dávid – 50 m mellúszás 40,4
2. helyezett: Telek Bálint – 50 m mellúszás 52,4
2. helyezett: Mantuano Balázs – 50 m hátúszás 44,5
2. helyezett: Mantuano Balázs – 50 m gyorsúszás 37,4
2. helyezett: Kiss Gergő – 50 m hátúszás 1’00,3
2. helyezett: Mantuano Eszter – 50 m pillangóúszás 34,8
2. helyezett: Balogh Zsuzsa – 25 m pillangóúszás 24,8
2. helyezett: Balogh Zsuzsa – 25 m hátúszás 22,6
2. helyezett: Kovács Emília – 25 m gyorsúszás 19,6
3. helyezett: Kiss Gergő – 25 m hátúszás 26,8
3. helyezett: Kiss Gergő – 25 m mellúszás 31,9
3. helyezett: Mantuano Balázs – 50 m pillangóúszás 47,0
3. helyezett: Telek Bálint – 50 m hátúszás 46,4
3. helyezett: Mácsár Dávid – 50 m gyorsúszás 29,1
3. helyezett: Balogh Zsuzsa – 25 m mellúszás 27,1
3. helyezett: Izzi Giulienne – 25 m mellúszás 31,7
3. helyezett: Izzi Giulinne – 50 m hátúszás 1’05,1
3. helyezett: Mantuano Eszter – 50 m mellúszás 45,4
3. helyezett: Mantuano Eszter – 50 m gyorsúszás34,4
4. helyezett: Kiss Gergő – 25 m gyorsúszás 28,7
4. helyezett. Mantuano Balázs – 50 m mellúszás 53,1
4. helyezett: Telek Bálint – 5 m pillangóúszás 47,1
4. helyezett: Izzi Giulienne – 25 m gyorsúszás 29,7
4. helyezett: Izzi Giovanna – 50 m hátúszás 54,4
4. helyezett: Kovács Emília – 100 m vegyesúszás 1’46,0
4. helyezett: Stróbl Anna – 50 m mellúszás 45,1
5. helyezett: Mácsár Dávid – 50 m pillangóúszás 34,0
5. helyezett: Telek Bálint – 50 m gyorsúszás 44,3
5. helyezett: Balogh Zsuzsa – 100 m vegyesúszás 1’51,7
5. helyezett: Balogh Zsuzsa – 50 m gyorsúszás 43,6
5. helyezett: Izzi Giovanna – 5 m mellúszás 54,4
5. helyezett: Stróbl Anna – 50 m gyorsúszás 33,3
7. helyezett: Kiss Krisztián – 50 m hátúszás 55,3
7. helyezett: Izzi Giovanna – 50 m gyorsúszás 52,4
8. helyezett: Stróbl Anna – 50 m hátúszás 38,4
9. helyezett: Stróbl Anna – 50 m pillangóúszás 37,0
 
Utolsó hónap október 2019 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 40 1 2 3 4 5 6
week 41 7 8 9 10 11 12 13
week 42 14 15 16 17 18 19 20
week 43 21 22 23 24 25 26 27
week 44 28 29 30 31
Hogy tetszik az új weboldalunk?