• Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa43
mod_vvisit_counterTegnap82
mod_vvisit_counterEbben a hónapban4874
mod_vvisit_counterMúlt hónapban32685
Swechat | Nyomtatás |
Időpont
2010.03.20 - 2010.03.21
Helyszín
Ausztria - Schwechat
1-8 helyezéseink
2. helyezett: Szabó Angéla - 50 m pillangóúszás '54,18
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m vegyesúszás 1'22,70
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m hátúszás 1'16,23
3. helyezett: Németh Domonkos - 100 m vegyesúszás 1§20,90
3. helyezett: Stróbl Anna - 100 m pillangóúszás 1'28,07
3. helyezett: Silling Csilla - 100 m hátúszás 1'27,05
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m hátúszás '51,53
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m gyorsúszás '46,59
4. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m mellúszás1'31,05
4. helyezett: Polányi Levente - 50 m mellúszás '52,35
4. helyezett: Stróbl Anna - 100 m gyorsúszás 1'12,97
5. helyezett: Németh Domonkos - 100 m mellúszás 1'33,55
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m mellúszás 1'33,75
5. helyezett: Polányi Levente - 50 m hátúszás '46,81
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m vegyesúszás 1'22,48
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m pillangóúszás 1'27,52
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m hátúszás 1'25,17
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m gyorsúszás 1'13,98
6. helyezett: Polányi Levente - 50 m gyorsúszás '41,81
6. helyezett: Polányi Ádám - 50 m hátúszás 1'02,10
6. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m hátúszás 1'25,86
6. helyezett: Szabó Angéla - 50 m mellúszás 1'01,74
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m hátúszás 1'30,02
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m pillangóúszás 1'24,68
7. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m hátúszás '44,59
7. helyezett: Vadász Áron - 50 m mellúszás '51,05
7. helyezett: Silling Csilla - 100 m mellúszás 1'36,56
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m gyorsúszás '38,84
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m gyorsúszás 1'15,91
8. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m gyorsúszás 1'14,67
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m hátúszás 1'30,02
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m pillangóúszás '48,96
8. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m gyorsúszás 1'15,54
 
Utolsó hónap augusztus 2019 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 31 1 2 3 4
week 32 5 6 7 8 9 10 11
week 33 12 13 14 15 16 17 18
week 34 19 20 21 22 23 24 25
week 35 26 27 28 29 30 31
Hogy tetszik az új weboldalunk?