• Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
  • Újbudai Sportház Sport 11 Uszoda - Úszás, úszásoktatás, versenyúszás, vízilabda előkészítő
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa34
mod_vvisit_counterTegnap167
mod_vvisit_counterEbben a hónapban4484
mod_vvisit_counterMúlt hónapban21616
Swechat
Időpont
2010.03.20 - 2010.03.21
Helyszín
Ausztria - Schwechat
1-8 helyezéseink
2. helyezett: Szabó Angéla - 50 m pillangóúszás '54,18
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m vegyesúszás 1'22,70
2. helyezett: Stróbl Anna - 100 m hátúszás 1'16,23
3. helyezett: Németh Domonkos - 100 m vegyesúszás 1§20,90
3. helyezett: Stróbl Anna - 100 m pillangóúszás 1'28,07
3. helyezett: Silling Csilla - 100 m hátúszás 1'27,05
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m hátúszás '51,53
3. helyezett: Szabó Angéla - 50 m gyorsúszás '46,59
4. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m mellúszás1'31,05
4. helyezett: Polányi Levente - 50 m mellúszás '52,35
4. helyezett: Stróbl Anna - 100 m gyorsúszás 1'12,97
5. helyezett: Németh Domonkos - 100 m mellúszás 1'33,55
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m mellúszás 1'33,75
5. helyezett: Polányi Levente - 50 m hátúszás '46,81
5. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m vegyesúszás 1'22,48
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m pillangóúszás 1'27,52
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m hátúszás 1'25,17
6. helyezett: Németh Domonkos - 100 m gyorsúszás 1'13,98
6. helyezett: Polányi Levente - 50 m gyorsúszás '41,81
6. helyezett: Polányi Ádám - 50 m hátúszás 1'02,10
6. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m hátúszás 1'25,86
6. helyezett: Szabó Angéla - 50 m mellúszás 1'01,74
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m hátúszás 1'30,02
7. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m pillangóúszás 1'24,68
7. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m hátúszás '44,59
7. helyezett: Vadász Áron - 50 m mellúszás '51,05
7. helyezett: Silling Csilla - 100 m mellúszás 1'36,56
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m gyorsúszás '38,84
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m gyorsúszás 1'15,91
8. helyezett: Zsámboki Titusz - 100 m gyorsúszás 1'14,67
8. helyezett: Mácsár Dávid - 100 m hátúszás 1'30,02
8. helyezett: Mantuano Balázs - 50 m pillangóúszás '48,96
8. helyezett: Mantuano Eszter - 100 m gyorsúszás 1'15,54
 
Utolsó hónap május 2020 Következő hónap
H K SZ CS P SZ V
week 18 1 2 3
week 19 4 5 6 7 8 9 10
week 20 11 12 13 14 15 16 17
week 21 18 19 20 21 22 23 24
week 22 25 26 27 28 29 30 31
Hogy tetszik az új weboldalunk?